SK 1000T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinesi

SK 1000T Tamburlu Otomatik Kumlama Makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda; tamburları içerisinde otomatik kumlama yapmaktadır. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde, bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada, boya, pas ve kaplama temizliğinde, yapıştırma, boya ve kaplama öncesi yüzey hazırlamada, paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmekte, üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilmektedir.

SK 10002T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinesi

SK 10002T Tamburlu Otomatik Kumlama Makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tamburları içerisinde otomatik kumlama yapmaktadır. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde, bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada, boya, pas ve kaplama temizliğinde, yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada, paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmekte, üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilmektedir.

SK 1100T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinesi

SK 1100T Tamburlu Otomatik Sulu Kumlama Makinası; yüzey hazırlamayı gerektiren tüm pürüzlendirme ve temizleme işlerinde ayrıca bakım ve onarım işlerinde artık maddelerin uzaklaştırılması amacıyla kullanılmaktadır. Üretimi yapılan küçük parçaların üzerinde kalan çapakların temizlenmesi ve çok sayıda küçük parçanın kumlanmasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik olarak kumlama gerçekleştirilir. Ayrıca paslanmaz çelik, titanyum ve diğer özel malzemeler için homojen yüzey kalitesi istenildiğinde SK 1100T bu talebi karşılayacak teknolojik özelliklere sahiptir.

SK 11002T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinesi

SK 11002T Tamburlu Otomatik Sulu Kumlama Makinası; yüzey hazırlamayı gerektiren tüm pürüzlendirme ve temizleme işlerinde ayrıca bakım ve onarım işlerinde artık maddelerin uzaklaştırılması amacıyla kullanılmaktadır. Üretimi yapılan küçük parçaların üzerinde kalan çapakların temizlenmesi ve çok sayıda küçük parçanın işlenmesinin gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik olarak kumlama gerçekleştirilir. Ayrıca paslanmaz çelik, titanyum ve diğer özel malzemeler için homojen yüzey kalitesi istenildiğinde SK 11002T bu talebi karşılayacak teknolojik özelliklere sahiptir.