BAKIR VE ALAŞIMLARI

Bakır’ın performansı alaşımla birçok endüstriyel uygulamaya uyacak şekilde genişletilebilir; Birden fazla farklı metalden sağlam bir malzeme elde etmek. İyi elektriksel ve termal iletkenlik, dayanıklılık, süneklik ve mükemmel korozyon direnci, bakır ve alaşımlarının sunduğu özelliklerden sadece birkaçıdır.
Bakır ve bakır alaşımları, günlük yaşamımızı kolaylaştıran ve geliştiren çok çeşitli uygulamalara uygun birçok özellik kombinasyonu sağlayan geri dönüştürülebilir bir malzeme grubudur.

Bakır ve alaşımları kendi sektörümüzle alakalı olarak karşımıza daha çok kablo ve tel ürünlerinde çıkmaktadır.

Tel ve kablo ürünlerinin büyük miktarlarda temizleme ve işleme gereksinimi duyulması ihtiyacından dolayı Saykar, sadece hız sunmanın ötesinde, daha da önemlisi, büyük çevresel faydalar sağlayan çözümler belirleyip, tecrübelerini paylaşmaktadır.

Saykar Sulu Kumlama Sistemi, endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere tamamen zararsız ve güvenli bir şekilde su, abrasiv ve hava karışımını kullanır. Fazla bir alan kaplamaması, çevre mevzuatı ile uyumlu olması ve sağladığı birçok avantaj, Saykar Sulu Kumlama Makinelerinin kullanımı cazip hale getirir.

Tel ve kablo yüzey işlem uygulamaları için uygun biçimde tasarlanan Saykar Sulu Kumlama Sistemini kullanmanın üreticiler için avantajlı olduğunun görülmesiyle, yüzey işleme çözümleri için makinelerimize olan ilgi artmaktadır. Sulu kumlama, kimyasal asitleme veya kuru kumlamaya alternatif olarak, tel ve kablo ürünlerinizi temizlemeniz ve yüzey sonlandırma için çok daha avantajlı ve güvenlidir.

Sulu kumlama süreci çok yönlü olmasıyla, dünyanın dört bir yanındaki farklı endüstrilerde çok çeşitli yüzeylerde uygulanmıştır. Tipik olarak, yüksek değere sahip, çok hassas ve tutarlı bir yüzey sonlandırması gerektiren ürün üreticileri, Saykar sulu kumlama sisteminin kullanımından fayda görmüş ve görmeye devam edecektir. Başarılı işlem örnekleri arasında: Elektrik kabloları, şerit testere, takım çeliği, tarak teli, alüminyum ve bakır hammadde bulunmaktadır.

Saykar Sulu Kumlama Sisteminin uygulandığı ürünlerin çeşitliliğinin farkına varılması, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için sizinle işbirlikçi bir yaklaşım geliştirmemize yol açtı. Sizinle, tasarımcı, araştırmacı ve süreç geliştirme ekibimizle beraber çalışarak; bir çok başarılı proje geliştirilip, farklı ülkelerde sizlerin kullanımına sunulmuştur.