SK 1000 Enjeksiyonlu Kumlama Makinesi

SK 1000 Enjeksiyonlu Kumlama Makinası; filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 70cm’e kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, enjeksiyonlu sistem bir kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir.
Kumlama basıncı ve kum püskürtme miktarı ayarlanabilir. Silah, jant, cam, enjeksiyon kalıbı, medikal parçalar v.b. çok geniş yelpazedeki ürünlerin yüzeylerinin; temizleme, pürüzlendirme ve parlatılması amaçlarıyla kullanılabilir. SAYKAR’ın Türk Sanayisi’nde çalışan 1500’ün üzerinde makinesinin %20’sini oluşturan SK 1000 Modeli sanayimizin koşan atıdır.

SK 1250FC Siklonlu Kumlama Makinesi

SK 1250FC Siklonlu Kumlama Makinası; filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 110cm’ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, siklonlu kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve püskürtme miktarı ayarlanabilir. Silah, jant, mermer, cam, enjeksiyon kalıbı, medikal parçalar v.b. çok geniş yelpazedeki ürünlerin yüzeylerinin; temizleme, pürüzlendirme ve parlatılması amaçlarıyla kullanılabilir.

SK 1250C Siklonlu Kumlama Makinesi

SK 1250C Siklonlu Kumlama Makinası; filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 110cm’ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, siklonlı kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve püskürtme miktarı ayarlanabilir. Silah, jant, mermer, cam, enjeksiyon kalıbı, medikal parçalar v.b. çok geniş yelpazedeki ürünlerin yüzeylerinin; temizleme, pürüzlendirme ve parlatılması amaçlarıyla kullanılabilir. Siklonlu makineler kumun içindeki tozun ayrıştırılabilmesi imkanı ile hassas prosesler için idealdir.

SK 1000F Enjeksiyonlu Kumlama Makinesi

SK 1000F Önden Kapaklı Enjeksiyonlu Kumlama Makinası filtresi üstünde, kompakt bir tasarıma sahip olup, 90cm’ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel kumlama proseslerine uygun, enjeksiyonlu kumlama makinasıdır. Otomatik filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve miktarı ayarlanabilir. SK 1000F Önden Kapaklı Enjeksiyonlu Kumlama Makinası; silah , jant , mermer kumlamasında ayrıca enjeksiyon kalıpları, ekstrüzyon kalıpları temizleme işlerinde kabin içerisine sığabilecek ölçüdeki parçaların işlenebilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Kapak açılma mesafesi olmadığı için yükleme ve boşaltma esnasında ekstradan yer işgal etmemektedir. Önden yükleme imkanına sahip olan SK 1000F yukarıya doğru katlanır ve amortisörler tarafından desteklenmiş bir ön kapağa sahiptir.

SK 1400 Enjeksiyonlu Kumlama Makinası

SK 1400 Enjeksiyonlu Kumlama Makinası filtresi üstünde, kompakt bir tasarıma sahip olup, 90cm’ye kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel kumlama proseslerine uygun, enjeksiyonlu kumlama makinasıdır. Otomatik filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve miktarı ayarlanabilir. Silah kumlama, jant kumlama, mermer kumlamasında kullanılabilir; enjeksiyon kalıp temizleme, ekstrüzyon kalıp temizleme ve döküm kalıp temizleme amacıyla da kullanılmaktadır.

SK 1400V Injection Sandblasting Cabinets

SK 1400V Enjeksiyonlu Kumlama Makinası; filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 120cm’e kadar parçaların, ayrıca el ile yüklenmesi zor ve ağır parçaların rahat bir şekilde kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, enjeksiyonlu sistem bir kumlama makinasıdır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve kum püskürtme miktarı ayarlanabilir. Silah, jant, cam, enjeksiyon kalıbı, medikal parçalar v.b. çok geniş yelpazedeki ürünlerin yüzeylerinin; temizleme, pürüzlendirme ve parlatılması amaçlarıyla kullanılabilir.

SK 1500 Enjeksiyonlu Kumlama Makinası

SK 1500 Enjeksiyonlu Kumlama Makinası; filtresi üstünde kompakt bir tasarıma sahip olup, 140cm’e kadar parçaların kumlanması için dizayn edilmiştir. Genel maksat kumlama proseslerine uygun, enjeksiyonlu sistem bir kumlama makinasıdır. SK 1500; aynı anda iki operatörün çalışmalarına imkan sağlamakla birlikte, büyük parçaların her yerine ulaşabilecekleri şekilde tasarlanmış bir makinadır. Otomatik olarak kendini temizleyen filtre sistemine sahiptir. Kumlama basıncı ve kum püskürtme miktarı ayarlanabilir. Gerek kaplama veya boya öncesi pürüzlendirme işlerinde gerek ise temizleme ve parlatma işlerinde kabin içine sığabilecek her parçayı işleyebilmektedir.