OTOMOTİV SANAYİNDEKİ KUMLAMA UYGULAMALARI

Üretimin bir parçası olarak yüksek düzeyde kritik bileşenlere sahip araçların çoğuyla birlikte otomotiv endüstrisinin daha üstün yüzey kalitesi için Sulu Kumlama Teknolojisini kullanması hiç de sürpriz değildir.
Otomobil üreticisi, malzeme imalatçısı, restoratör ve yüksek performanslı yarış ekiplerinin artık sulu kumlama sistemini kullanmaya başladıklarını biliyor, Saykar Kumlama olarak çeşitli araç tiplerinde temizlik ve parçaların hazırlanmasında tecrübe sahibi bir firma olarak bu sektörde de çalışma ve araştırmalarımız bulunmaktadır.

Saykar Sulu Kumlama Tekniği gelişim süreci, optimum düzeyde proses kontrolü ve güvenilirlik sağlamak için sektörel tecrübe ve ARGE çalışmalarımızla geliştirildi. Bu süreç, bizimle beraber kullanıcıların tutarlı yüzey sonlandırma işlemleri oluşturmasına olanak sağladı.
Otomatik sulu kumlama çözümlerimizin, yüksek üretim hacimlerine sahip şirketler arasında popüler olmaya başlamasıyla, Saykar kumlama sistemleri mevcut üretim hatları ile oldukça uyumlu ve bakım yapılmasını kolaylaştıran bir yapıya kavuşmuştur.

Otomotiv endüstrisi için çok uygun olan bir dizi otomatik ve manuel sulu kumlama sistemimiz mevcuttur. Tecrübeli mühendis kadromuz ve servis elemanlarımızla çalışmalarınızda çözümler sunmak, uyumlu işbirlikleriyle yanınızda olmak bizleri mutlu edecektir.