SK 750I İmplant Kumlama Makinesi

SK 750I otomatik implant kumlama makinesi özellikle titanyumdan üretilmekte olan diş implantların yüzeylerinin pürüzlendirilmesi amacıyla üretilmiştir.

Saatte 300 adet implantın homojen bir şekilde pürüzlendirilmesini sağlayarak oldukça verimli çalışabilmektedir. Kumlama işlemi sırasında implantların dönüş yönü ve deviri ayarlanabilmekte ve programlanabilmektedir. Aynı şekilde püskürtme gücü ve birim zamanda püskürtülecek sarf malzeme miktarı da ayarlanabilmektedir.

İmplantın tüm yüzeylerinin homojen olarak pürüzlendirilmesini sağlar. Anti korozif olarak paslanmaz hazneye sahiptir. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı güvenlik korumalıdır. Genel maksat kumlama makinalarına göre daha az yer kaplar.

SK 850I İmplant Kumlama Makinesi

SK 850I Sulu Sistem otomatik implant kumlama makinesi özellikle titanyumdan üretilmekte olan diş implantlarının yüzeylerinin pürüzlendirilmesi amacıyla üretilmiştir.

Saatte 300 adet implantın homojen bir şekilde pürüzlendirilmesini sağlayarak oldukça verimli çalışabilmektedir. Kumlama işlemi sırasında implantların dönüş yönü ve devri ayarlanabilmekte ve programlanabilmektedir. Aynı şekilde püskürtme gücü ve birim zamanda püskürtülecek sarf malzeme miktarı da ayarlanabilmektedir. İmplantın tüm yüzeylerinin homojen olarak pürüzlendirilmesini sağlar. Anti korozif olarak paslanmaz hazneye sahiptir. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı güvenlik korumalıdır.