SK 300 Portatif Kumlama Makinası

SK 300 Portatif Kumlama Makinası; (Seyyar Kumlama Kazanı) hidrostatik testli olup, en kaliteli kumlama ekipmanları biraraya getirilerek üretilmiştir. Kumlama işleminde yüzeyde istenilen etkiyi yaratmak için yüzeye ortalama 6-8 bar basınçta, dakikada 3-4 metreküp hava ve aşındırıcı püskürtülmektedir. Bu işlem esnasında püskürtülen havaya aşındırıcı karıştırılmasını ise basınçlı seyyar kumlama kazanı sağlamaktadır. Basınçlı kumlama kazanı nın kum haznesine konulan aşındırıcı, altta bulunan vanaya akar. Bu vanaya ayrı ayrı giren aşındırıcı ve basınçlı hava karışmış olarak kumlama hortumuna gider. Kumlama hortumundan hızlı bir şekilde ilerleyen bu karışım ortalama 6-8 mm iç çapı olan nozula gelince sıkışır ve nozuldan dışarıya şiddetli bir şekilde püskürtülür. Basınçlı kumlama sisteminin, insan ve çevre sağlığını koruyucu gerekli önlemler alınarak çalıştırılmasını tavsiye ederiz.

SKP 40 Portatif Kumlama Makinası

SKP 40 Portatif Kumlama makinası; geniş kullanım alanı, çeşitli tipte abrasivler ile kullanılabilmesi, kolay taşınabilme imkanı, düşük yatırım maliyeti ile portatif kumlama çözümü sunmaktadır.

Sadece hava bağlantısıyla kolay kurulumu, düşük hava tüketimi, küçük ebatlarıyla kolay saklama ve temizleme imkanı SKP 40 Portatif Kumlama makinamızın tercih edilme sebeplerindendir. Portatif kumlama makinası yüksek kum püskürtme gücüne sahip kumlama tabancası sayesinde istenilen her türlü sarf malzemesini püskürtebilir.